Житомирське відділення - військовим

Ми продовжуємо інформувати вас про те, як в особливих умовах працюють регіональні відділення та осередки нашої Секції. Нещодавно на наших сайтах було розміщено репортаж про цікавий досвід Житомирського РВ (Голова – П. Грозінський, заступник – М. Голубєв). І ось нова інформація від житомирян, яка суттєво доповнює картину.
10.03.2023 Благодійному фонду «Штаб допомоги Житомир» передано гуманітарний вантаж від Житомирського відділення УС МПА за сприяння «Асоціації допомоги Східній Європі від Німеччини», м. Дрезден, Німеччина.
Вантаж був укомплектований теплим одягом, взуттям, карематами, спальними мішками, ліхтарями, ковдрами, дощовиками, свічками, віском для окопних свічок, аптечками, а також різними речами для потреб внутрішньо-переміщених осіб.
Ця допомога стала можливою завдяки членам відділення Міжнародної поліцейської асоціації регіону Есслінген, представництву Червоного Хреста громади Нюртінген Федеральної землі Баден-Вюртемберг, Німеччина, а також окремим волонтерам.
Цього ж дня основна частина вантажу була передана на східні рубежі України для військових 77-ї окремої аеромобільної бригади. Ще одна частина вантажу була доставлена до одного з підрозділів ТрО Житомирщини. Речі цивільного та медичного призначення розподіляються Благодійним фондом за потребами місцевої територіальної громади.
Виконавче бюро Житомирського відділення УС МПА висловлює подяку німецьким друзям, а також всім членам відділення, які відгукнулися на прохання про допомогу в організації доставки вантажу до міста Житомира! Окремі слова подяки директору Благодійного фонду «Штаб допомоги Житомир» Олександру Максименку, а також директору ТОВ «Грандер» Олександру Чупіці, який безпосередньо доставив вантаж з Німеччини!
Разом до нашої перемоги!

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2