Семінар фотографів у Гімборні

Семінар фотографів у Гімборні

Ми отримали листа від колег з Великобританії:

Шановні друзі, члени МПА!

Шон Ханніган, віце-президент Секції МПА Сполученого Королівства, має честь запросити вас на семінар фотографів , який відбудеться в м. Гімборн з 25 до 28 травня 2018 року.

До семінару можуть приєднатися всі зацікавлені члени МПА з будь-якої секції, але важливою умовою для участі є гарне володіння англійською мовою.

Учасникам необов’язково мати досвід фотозйомки: усі необхідні навики вони зможуть набути під час семінарського заняття. Фотозйомка відбуватиметься із застосуванням смартфону, фотокамери та безпілотного апарату.

Семінар проводитимуть п’ять досвідчених членів МПА, які мають значний досвід у сфері фотографії, портретистики, зйомки дикої природи, пейзажів, людей, а також фотографії згори.

Прибуття відбудеться у п’ятницю, у другій половині дня, відліт – у понеділок зранку.

Загальна вартість на одну особу становить близько 190 фунтів стерлінгів для двомісного номеру та 215 фунтів стерлінгів для одномісного номеру.
У вартість входить: проживання (3 ночі в двомісному або одномісному номері), 3 сніданки, 2 обіди, 3 вечері, конференц-зал,

Якщо ви зацікавлені в цьому семінарі, будь ласка, надішліть Ваші питання на пошту Шона за адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. для отримання додаткової інформації.

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2