59 Міжнародне військове паломництво до Лурду та Ватикану

Період:  15 - 26 травня (12 днів)

Міжнародне військове паломництво за участі об’єднаної делегації Міноборони України та УС МПА

Маршрут:  Львів - Лагевніки - Прага – Нюрнберг - Версаль - Париж -  Шартр - Біарріц -  Лурд -  Сан - Ремо – Рим – Відень – Вадовіце – Львів.

Вартість подорожі :   420 €

 

           1 день (15.05,понеділок)- Зустріч прочан на  Центральному залізничному вокзалі м. Львова о 6.00 (майданчик для міжнародних автобусів).

Посадка в автобус. Виїзд зі Львова на Шегині до польського  кордону. Переїзд у Лагевніки.

    Прибуття до Санктуарію Божого милосердя в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері, де у каплиці знаходиться  образ Божого Милосердя та мощі св. Фаустини Ковальської.

Переїзд до Праги. Поселення в готель. Відпочинок. Нічліг.

   

Санктуарій Божого милосердя (освячений в 2002 р. Папою Римським Іваном-Павлом ІІ)

           2 день (16.05, вівторок) - Сніданок у готелі.  Переїзд у  метро з готелю до центру Праги.  Знайомство з містом.  Маршрут  охоплює всі пам'ятки Старого і Нового Міста, що дозволить Вам побачити усі історичні об'єкти. Вільний час. 

Знамениті чеські куранти

     Переїзд доНюрнбергу. Чому Нюрнберг вважався неприступним містом? Завдяки  чому  Кайзербург витримав американське бомбардування у березні 1945р? Це і безліч інших цікавих фактів ви дізнаєтеся, відвідавши  екскурсію. Нічний переїзд  до Франції.

            3 день (17.05, середа) –Прибуття до Версалю. Прогулянка Версальським замком – колишньою резиденцією  королів. Переїзд до готелю. Поселення. Відпочинок.

    У другій половині дня переїзд до центру Парижу. Екскурсія містом. Ця екскурсія по місту дасть можливість познайомитися з основними пам'ятками Парижу. Багато старих кварталів Парижу недоступні для машин, тому саме пішохідні екскурсії дозволяють ближче ознайомитись з   містом. Повернення до готелю, відпочинок. Нічліг.                                                        

            4 день (18.05, четвер) -  Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Продовження знайомства з Парижем.  Oглянемо Лувр,  Єлисейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелеву вежу, Марсове поле, Будинок Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци, Стару Паризьку Оперу. Божественна Літургія у храмі УГКЦ Святого Володимира.

     Переїзд у Шартр. З  876 року у місті в Шартрському соборі зберігається Святий Омофор Діви Марії.  Спільна молитва біля Омофору Богородиці. Нічний переїзд до Біарріцу.                                     

 Шартр. Панорама міста.

5 день (19.05, п’ятниця) - Прибуття у Біарріц. Відпочинок на узбережжі Атлантичного океану.  Біарріц став відомим європейським курортом в середині ХIХ століття і не залишає байдужим жодного відвідувача.  Переїзд  до Лурду.

   Прибуття до Лурду, поселення в готель, відпочинок. Літургія в українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Нічліг.

 

 

Лурд. Собор Святої Бернадетти.

6 день  (20.05, субота)

5.30-7.00 – участь у спільному Богослужінні в Гроті з військовими делегаціями  слов’янських народів. Сніданок у готелі 8.00.

9.00-12.00 – участь в заходах 59-го Міжнародного військового паломництва:

участь у Хресній ході військової делегації України.

15.00-17.00 – участь в урочистому відкритті 59-го Міжнародного військового паломництва, спільній молитві з делегаціями в підземній церкві на честь Святого Пія X.

19.00-23.00 – завершальна акція паломництва – молитовна процесія з свічками.

Повернення у готель, відпочинок. Нічліг.

 

7 день (21.05, неділя) - Божественна Літургія.Сніданок у готелі.

10.00 - 13.00 – відвідування купелі біля Гроту. Спільне фото української делегації.

15.00-17.00 – участь у закритті паломництва у підземній церкві на честь Святого Папи Пія Х.

Вільний час. Виселення з готелю.  Нічний переїзд до Італії.    

 8 день (22.05, понеділок)- Прибуття у Сан Ремо. Відпочинок на узбережжі Лігурійського моря.    Саме місто Сан-Ремо сьогодні знамените, як один з найбільш респектабельних і дорогих курортів Європи. Після обіду переїзд у готель. Вільний час. Нічліг.

 Картинки по запросу лігурійське море

Узбережжя Лігурійського моря

9 день (23.05,вівторок)- Сніданок у готелі.  Переїзд  до Риму. Відвідини української базиліки Св. Софії. Божественна Літургія. Поселення у  готель. Відпочинок.

  Оглядова прогулянка містом. У Римі перед Вами відкриється все таїнство і шарм вікової  спадщини столиці Італії: Колізей, Римські Форуми, Вівтар Батьківщини, Фонтан Треві, Пантеон. Вільний час. Повернення у  готель.  Нічліг.

                    

10 день (24.05, середа) - Розпорядок заходів у Римі:

5.30-6.00 – сніданок в готелі .

6.00-7.30 – Переїзд автобусом до станції метро Риму. Переїзд на метро до Ватикану.

9.00-12.30 – участь у Богослужінні з Папою Франциском, главою Вселенської католицької Церкви.

Вільний час для огляду Базиліки Святого Петра, пам’яток Риму. Нічний переїзд до Австрії. Картинки по запросу ватикан

        Ватикан, центральна площа перед Собором Святого Петра

        11 день (25.05, четвер)  - Прибуття до Відня. Оглядово-пішохідна екскурсія включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденський університет, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів, що зачаровує своєю величчю та неповторною архітектурою в стилі Бароко. Божественна Літургія у храмі Св. Варвари УГКЦ. Каплиця Св. Йосафата Кунцевича. Благословення паломників мощами Св. Варвари та Св. Йосафата Кунцевича.  Вільний час. Переїзд до Польщі. Поселення у готель. Нічліг.

            12 день (26.05, п’ятниця) - Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Переїзд у Вадовіце.  Прибуття до Вадовіце – Батьківщини папи Івана Павла ІІ. Головне місце у Вадовіце – це родинний будинок Войтилів, в якому майбутній Папа провів перші 18 років свого життя. Поруч є костел, у якому Кароля було охрещено. Вільний час.

Переїзд до кордону  України.   Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

 

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

- проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

- духовний супровід священика; 

- супровід досвідченого керівника;

- 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

- 7 сніданків;

- 1 вечеря.

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

- проїзд у громадському транспорті, особисті витрати; 

- екскурсійна програма згідно з  маршрутом 35 €;

- візовий збір 35 € та послуги візового центру 20 €.; 

- медичне страхування 100 -300 грн.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявність таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була безпечною та комфортною.

 

 Якщо Ви вирішили приєднатися до делегації, просимо повідомити про це Паломницький центр і отримати інформацію щодо решти організаційних питань:

 

  • у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • або  у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 07 500 30.

e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а.

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2