58-е Міжнародне військове паломництво до Люрду (Франція) та Ватикану

15-29 травня 2016 р., 13 країн Європи

включаючи Польщу, Чехію, Австрію, Німеччину, Щвейцарію, Францію, Монако, Італію, Ватикан, Сан-Маріно, Словенію, Угорщину, Словаччину

15 днів, приблизно 6430 км

Делегація УС МПА втретє візьме участь у військовому паломництві, яке відбувається кожного року до французького міста Люрду.

Паломницька подорож до мальовничого французького міста Люрду, що розташоване у Піренеях на кордоні Франції та Іспанії, є надзвичайно цікавою і має велике значення для кожної віруючої людини. Місто Люрд вважається світовою столицею молитов. Починаючи з 1958 року, в травні, Люрд на кілька днів стає місцем військового паломництва, яке саме в той рік започаткували військові відомства Німеччини та Франції як акт примирення воюючих сторін після другої світової війни.

Події, які відбулися в Люрді за сто років до цього, у 1858 році, примусили людей з усіх континентів зовсім по-іншому подивитися на це містечко в Піренеях. Упродовж кількох місяців сімнадцять разів тут з'являлася Діва Марія, свідками чого була маленька дівчинка Бернадетта і сотні інших людей. В один з таких днів біля Массабельської скелі в центрі міста почало бити джерело води, яка до цього часу зцілює хворих і немічних, а у молитві до Божої Матері – дає надію на спокій та допомогу в думках про своїх рідних і близьких та тих, хто пішов у вічне життя.

З тих часів французьке містечко, його надзвичайної краси церква святої Бернадетти, стали місцем паломництва християн усього світу. Більше півстоліття відбуваються паломництва військових, які прибувають для того, щоб у спілкуванні і спільних молитвах довести своє бажання жити у мирі, злагоді, добрі та розумінні.

 

церква Святої Бернадети, Люрд

Наша делегація під час перебування в Люрді візьме участь у цікавих заходах, де буде представляти нашу державу Україну під її національним прапором. Тому кожен офіцер має бути на цих заходах у форменому одязі з нагородами та аксельбантами, а жінки, бажано, - у вишиванках.

Учасники паломництва пересуватимуться автобусом.

Шановні члени УС МПА! Запрошуємо вас і ваші родини до участі у паломництві, яке запам’ятається вам на все життя!

  Львів – Краків – Відень – Мюнхен – Цюріх – Берн – Женева – Гренобль –Авіньон  – Люрд - Канни – Ніцца – Монако – Сан-Ремо – Рим –Сан-Маріно – Венеція – Любляна – Будапешт – Кошице – Львів.

 Відпочинок на пляжах Середземного моря в Ніцці та Сан-Ремо

 Програма:

            1 день (15.05, неділя)

Зустріч паломників на автостоянці біля Центрального залізничного вокзалу м. Львова о 6.30, посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова на Шегині до польського  кордону. Переїзд до Кракова.

           Краків – місце служіння о. Кароля Войтили. Оглядова прогулянка по Кракову - Єпископський палац і вікно Папи Римського, Костел і монастир Францисканців (одна з семи копій Туринської Плащениці), Маріацький костел - шедевр готичної культури. Ринкова площа - місце сплетення легенд і багатьох історичних подій. Королівська дорога. Вільний час. Прибуття до Санктуарію Божого милосердя в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері 19 ст., де у каплиці знаходиться образ Божого Милосердя та мощі св. Фаустини Ковальської. Божественна Літургія в українській каплиці УГКЦ  Всіх Святих українського народу.  Вільний час. Поселення у готель, відпочинок.  Нічліг.

 

паломницький центр Святого Христофора

            2 день (16.05, понеділок)

  Сніданок у готелі о 8.00.  Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Австрії. Прибуття до Відня. Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів. Божественна Літургія у храмі Св. Варвари УГКЦ, каплиця Св. Йосафата Кунцевича, благословення прочан мощами Св. Варвари та Св. Йосафата Кунцевича.  Вільний час. Поселення у готель, відпочинок.  Нічліг.

 

храм святого Стефана, Відень

            3 день (17.05, вівторок)

Сніданок у готелі о 8.00.  Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Німеччини. Прибуття у Мюнхен. Божественна Літургія. Відвідини могили Степана Бандери, панахида за загиблими, що віддали своє життя  за волю України. Знайомство з містом. Впродовж кількагодинної прогулянки по історичному центру Мюнхена ми побачимо всі головні визначні пам'ятки Мюнхена: Альтер Хоф, Хофброй, Резиденцію і Одеонсплац, пройдемо мимо палаців у стилі рококо до Баварському двору і Фрауенкірхе. Звичайно, побачимо Стару і Нову Ратушу. Вільний час. Переїзд до готелю.  Нічліг.

 

нова Ратуша, Мюнхен

            4 день (18.05,середа)  

Сніданок у готелі о 8.00.  Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Швейцарії.  Прибуття у Цюріх. Оглядово-пішохідна екскурсія по центральній частині міста. Оглянемо пам'ятки Цюріха, старовинну набережну, відомі вітражі Марка Шагала, комерційний центр і університетський район. Відкриється чудовий вид на Альпи і Цюрихське озеро. Вам покажуть Рапперсвіль, «Місто Роз» та  мальовниче старе місто. Вільний час. Переїзд у Берн.

           Прибуття у Берн. Відвідини  архітектурних пам`яток Берна та інших  християнських святинь. Берн - справжня скарбниця мистецтва. Історичний центр міста – це ланцюжок вулиць Шпітальгассе, Марктгассе і Крамгассе, що впираються в міст Нідербрюкке. Основні визначні пам'ятки міста зосереджені саме тут: Тюремна вежа, вуличні фонтанчики, Годинникова вежа (куранти з рухомими фігурками), готичний Собор з найвищою в Швейцарії дзвіницею. Вільний час. Переїзд у готель. Нічліг.

 

 годинникова вежа, Берн

           5 день (19.05,четвер) 

Сніданок у готелі о 8.00.  Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Женеви. Женева, третє за значенням місто Швейцарії, вважається одним з найпривабливіших міст світу. Мабуть, це ще й найспокійніше місце у всій Європі, де, до того ж, є на що подивитися. Головна визначна пам'ятка міста - фонтан Же-д'О. Ще одна цікава й унікальна пам'ятка Женеви - годинник з квітів на Променад-дю-Лак з найбільшою секундною стрілкою в світі. Її довжина - 2,5 метра, а загальний діаметр - п'ять метрів.

          Над старим містом височить собор Cвятого Петра. Цей женевський храм для протестантів те ж саме, що собор святого Петра в Римі для католиків. Трохи далі - площа, де варто затриматися на терасі кафе навпроти Ратуші.  Вільний час. Переїзд до Франції.

 

собор вятого Петра, Женева

     Прибуття у Гренобль. Оглядово-пішохідна прогулянка по центральній частині міста. Місто, якому вже дві тисячі років і яке не перестає дивувати всіх своїми красотами. Гренобль розташувався в самому центрі французьких Альп, на перетині трьох долин і оточений трьома гірськими масивами Шартрез, Бельдон і Веркор.  Його унікальною пам'яткою є Бастилія-  укріплення 19 століття, звідки відкривається неймовірний вид на весь Гренобль і Альпи. Збереглась в місті і старовинна будівля французького парламенту. Вільний час. Переїзд у готель. Нічліг.

 

набережна міста Гренобль, Франція

         6 день (20.05, пятниця)  

Сніданок у готелі о 7.00.  Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у  Авіньон. Оглядово-пішохідна прогулянка по центральній частині міста. Авіньйон - дивовижне місто, де знаходиться найбільший в Європі середньовічний палац, який був побудований для семи Римських Пап. Знаменитий авіньонский міст - міст Святого Бенезета, катедральний собор Авіньйона Нотр Дам.  Переїзд до Люрду.

        Прибуття до Люрду, поселення в готель, відпочинок. Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Нічліг.

 

Українська церква Успіння Пресвятої Богородиці, Люрд

         7 день (21.05, субота)

5.30-7.00 – участь у спільному Богослужінні в Гроті з військовими делегаціями слов’янських народів. Сніданок у готелі 8.00.

9.00-12.00 – участь в заходах 58-го Міжнародного військового паломництва:

               - у богослужінні в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці на вул. України;

               - Хресній ході військової делегації України.

15.00-17.00 – участь в урочистому відкритті 58-го Міжнародного військового паломництва, спільній молитві з делегаціями в підземній церкві на честь Святого Пія X.

19.00-23.00 – збір для завершальної акції паломництва – молитовній процесії з свічками.

Повернення у готель, відпочинок. Нічліг.

 

Грот Об’явлення Пречистої Богородиці, Люрд

         8 день (22.05, неділя) 

Сніданок у готелі

8.00. Люрд – місце об’явлення Богородиці, визнаний центр паломництва у світі.  Розташоване місто у передгір'ях Високих Піренеїв у південно-західному кутку Франції, неподалік іспанського кордону.  В лютому 1858-го року Пречиста Діва Марія з’явилася 14-ти річній сільській дівчині Бернадеті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася ця "Пані" дівчинці в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: "Йди до священників і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей… Не переставай молитись і кажи іншим, щоб молилися…. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… " Згодом цілюще джерело почало приваблювати мільйони паломників, зцілюючи різні недуги.

09.00 - 13.00 – відвідування купелі біля Гроту. Спільне фото української делегації

15.00-17.00 – участь у закритті паломництва у підземній церкві на честь Святого Пія Х.

Вільний час. Виселення з готелю.  Нічний переїзд до Італії.

            9 день (23.05, понеділок)

Ранішні молитви. Прибуття у Ніццу. Ніцца - п'яте за величиною місто Франції,  «столиця» Лазурного Берега. Центр міста - площа Массена, на схід розташовані старі квартали, на захід - нові. Ну а серце Ніцци - центральна набережна Променад-дез-Англе , ідеальне місце для піших прогулянок і відпочинку. Але самий шик і шарм Ніцци в наші дні - звичайно, ближче до порту з його бурхливим життям і різноманітністю.  Вільний час для знайомства з містом. Відпочинок на узбережжі Середземного моря. У другій половині дня переїзд у Монако.

         Прибуття у Монако. Оглядово-пішохідна прогулянка по центральній частині міста. Монако - сучасне місто, яке зуміло відвоювати у моря велику територію. Якщо ви хочете зануритися в саме серце жвавого міста, вирушайте на прогулянку по традиційному ярмарку району Кондамин і по району Монгетті.  Вільний час. Переїзд у готель, відпочинок. Нічліг.

 

Англійська набережна, Ніцца

          10 день (24.05, вівторок)

08:00 сніданок у готелі

Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у  центральну частину Сан-Ремо. В північно-західній частині Італії, на Лігурійському узбережжі країни розташоване гарне місто Сан-Ремо. Воно знаходиться в 25 км. від французького кордону і є природним продовженням знаменитої Рив'єри. Саме цю її частину називають Італійською Рів'єрою або Рів'єрою квітів, оскільки місто потопає в зелені  квітучих рослин.

Саме місто Сан-Ремо сьогодні знамените, як один з найбільш респектабельних і дорогих курортів Європи. Вільний час для знайомства з містом. Відпочинок на узбережжі Лігурійського моря.  У другій половині дня переїзд до Риму. Поселення у готель, відпочинок. Нічліг.

 

Сан-Ремо, Італія

            11 день (25.05, середа)

 Розпорядок заходів у Римі:

5.30-6.00 – сніданок в готелі самостійно.

6.00-7.30 – Переїзд до станції метро Риму ( автобусом або самостійно ).

9.00-12.30 – участь у Богослужінні з Папою Франциском, главою Вселенської Церкви.

       Паломництво до Гробу Святого Петра  - процесійний вхід до Базиліки Святого Петра через Святі Двері.  Час на Сповідь і на особисту молитву у Ватикані, який є незалежною державою всередині Риму. Його найвизначніша споруда – базиліка святого Петра, побудована на гробі святого апостола Петра. Ватиканські гроти.

          У другій половині дня відвідини інших  християнських святинь та історичних пам`яток архітектури. Собор Пресвятої Діви Маріі «Великої». Катедральний собор Риму Святого Івана Хрестителя в Лятерані. Церква Чесного і Животворящого Хреста Господнього Єрусалимського. Капелла святого Лаврентія «Святая Святих» і Святі Сходи з преторіанського палацу Пилата. Собор святого Павла «За міською стіною», під головним вівтарем якого знаходиться гробниця Апостола Павла. У Римі Вам відкриється все таїнство і шарм на вікову  спадщину столиці Італії. Вільний час. Повернення у  готель.  Нічліг.

 

Капелла святого Лаврентія, Рим

         12 день (26.05, четвер)

Сніданок у готелі о 7.00.  Виселення з готелю. Ранішні молитви. Відвідини української базиліки Св. Софії. Божественна Літургія. Ця Базиліка - спадок, залишений Патріархом Йосипом, один із найкращих храмів зарубіжних українських поселень. Завдяки зусиллям Патріарха, збудована у 1967-1969 роках, базиліка близька за архітектурним стилем до первісної побудови собору Святої Софії в Києві.   Переїзд Сан-Маріно.

           Прибуття у Сан-Маріно.  Оглядово-пішохідна прогулянка по центральній частині міста. Вільний час. Переїзд у  готель.  Нічліг.

        13 день (27.05, пятниця)

Сніданок у готелі о 7.00.  Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Венеції. Прибуття до Венеції. Переїзд на кораблику  до центру міста .  Оглядова екскурсія по Венеції. Відвідаємо  площу св. Марка – серце Венеції.  У Соборі Євангелиста Марка помолимось біля його мощей.  Св.Марко- покровитель Венеції, який символічно представлений крилатим левом. Також перед нами відкриється грандіозна споруда Венеції - Палац Дожів, міст Ріальто і багато інших цінностей незвичайного міста на воді. Переїзд до Словенії.

           Прибуття до Любляни, екскурсія містом. Любляна - політичний і культурний центр Словенії, один із найважливіших комерційних, наукових та освітніх центрів Європи.  

Це невелике, як для столиці, місто з багатою культурою та глибокими національними традиціями, але в ньому достатньо місця і для історичних пам'яток, і для сучасності.  Вільний час. Переїзд у  готель.  Нічліг.

 

площа Святого Марка, Венеція

        14 день (28.05, субота)  

Сніданок у готелі о 8.00.  

Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Угорщини. Прибуття у Будапешт, екскурсія містом. Оглянемо старовинні барокові квартали, які зберегли в своїх бронзових та позеленілих куполах дух імперії, старі мури Буди, пам'ятники великим угорським королям і святим просвітителям мадярської землі. Звичайно, будівля парламенту, яка є величною в будь-який час дня і ночі. Побуваємо на площі Героїв, де встановлено пам'ятник Тисячоліття здобуття Свободи. Не можна залишити поза увагою і знамениті купальні, яким Будапешт славиться на всю Європу. Вільний час у Будапешті. У вільний час за бажанням  відвідування термальних купалень графа Сечені  – заря

Будапешт, Угорщина

      15 день (29.05, неділя)

Сніданок у готелі о 8.00.  

Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Словаччини. Прибуття у  Кошице. Оглядово-пішохідна прогулянка по центральній частині міста. Пішохідна прогулянка по Старому місту. Тут панує атмосфера спокою і відпочинку.

Під час екскурсії ви побачите всі головні визначні пам'ятки історичного центру міста: собор Св. Алжбети, найбільший собор Словаччини та східної Європи, каплицю Св. Михайла, готичну вежу- дзвінницю Св. Урбана, Чумну колону, знаменитий оперний театр, міську Ратушу, костел Єзуїтів, романську церкву Домініканців. Вільний час. Переїзд до кордону  України.

 

мальовничі вулички Кошице

Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова близько опівночі.

 

Вартість подорожі при кількості групи 40 осіб становить 680 € на одну особу.

ДО ПАКЕТУ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

- проїзд автобусом єврокласу згідно з маршрутом;

- духовний супровід  священика; 

- супровід  досвідченого гіда-керівника;

- 13 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

- 13 сніданків;

- 1 вечеря;

- 1 обід.

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

- проїзд у громадському транспорті, особисті витрати; 

- екскурсійна програма згідно з  маршрутом 35 €;

- візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди)

- послуги візового центру 550 грн.; 

- медичне страхування 100 -300 грн.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання документів.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути скоректовані.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявнісь таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була безпечною та комфортною.

 

Організатор паломництва від УС МПА – Зарубицький Олександр Володимирович, віце-президент.

Тел. 050 419-85-34, 068 096-91-95; e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 

Прохання до тих, хто має намір взяти участь у паломництві – до 1 березня визначитись та повідомити електронною поштою організатора. Вказати при цьому прізвище та ім’я по-батькові, місце проживання, телефон, електронну адресу, наявність закордонного паспорту, його серію-номер та термін дії. Якщо на момент поїздки є відкрита Шенгенська віза, також вказати. Повідомити про наявність пільги (пенсіонер, студент і т. п.) для безкоштовного отримання візи. Після укомплектування групи її учасники будуть поінформовані щодо подальших дій.

 

Паломницький центр УГКЦ

  • телефон для довідок у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для довідок у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 07 500 30.

Адреса паломницького центра: Київ, вул. Михайлівська, 17/2, офіс 2а., e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2