Літнє паломництво до Лурду та святинь Європи

15-24 червня, 10 днів (6 ночівель у готелях та 3 нічних переїзди)

Шановні члени УС МПА!

Національна комісія з питань культури Української секції МПА пропонує вам взяти участь у літньому паломництві 2015 року до м. Лурдута святинь Європи.

ВАРТІСТЬ: 395€*

МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Ліньяно Сабб’ядоро– Падуя– Мілан -  Турин – Лурд – Ракамадур – Шартр – Париж – Прага – Лагевніки – Львів

Керівник паломництва – Олександр Мельник,  тел. 096 568 88 80

Координатор від УС МПА – віце-президент Секції Олександр Зарубицький, тел. 050 419 85 34

ЗАМОВИТИ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79

Прохання визначитися щодо участі у паломництві та повідомити його організаторів не пізніше 15 травня 2015 року.

 ПРОГРАМА ПАЛОМНИЦТВА 

1 ДЕНЬ

Зустріч учасників паломництва о 8.00 на площі перед центральним залізничним вокзалом у Львові, посадка в автобус. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до угорського кордону. Прибуття у Марія Повч – місто в Угорщині, де у церкві св. Михаїла знаходиться славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері. Вшанування ікони Богородиці. Божественна Літургія. Вечеря. Нічний переїзд через Словенію до Італії.

 

Марія Повч. Чудотворна ікона Божої Матері. 

2 ДЕНЬ

Прибуття у Ліньяно-Сабб’ядоро (Італія). Вільний час. Відпочинок на Адріатичному морі. Неподалік від Венеції знаходиться пляж Європи. У самій Італії – це перший за привабливістю пляж Адріатики. Лінія у вісім кілометрів прекрасно обладнаних піщаних пляжів, у яких з одного боку найчистіше море (немає промислових об’єктів), а з іншого – хвойні ліси на площі в двісті гектарів – це чи не найкраще, що могла створити природа для пляжного відпочинку.  Велика кількість зелені – чудові соснові парки, прекрасні кліматичні умови, спокійне і чисте море, пологий берег з піщаними пляжами зробили цей курорт одним з найпопулярніших для сімейного відпочинку. 

Ліньяно розділене на три частини, кожна з яких є по-своєму чудовим місцем і пропонує певний вид відпочинку. Тут можна повною мірою насолодитися багатствами і спокоєм цього дивовижного місця.  Поселення у готель. Нічліг.

3 ДЕНЬ 

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00. Переїзд до Падуї.

Падуя – це старе місто, в якому знаходиться поховання шанованого християнського святого – Антонія Падевського. Його мощі зберігаються в соборі Святого Антонія, а його гробниця – місце зцілення віруючих.

 

Наша прогулянка почнеться від площі Прато делла Валле, де на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями. Далі пройдемо до Собору Святого Антонія (одного з найбагатших храмів), в який щорічно приїжджає безліч паломників і віруючих з усього світу. Молитва біля мощей Св. Антонія. Відвідини Кафедрального Собору Св. Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангеліста Луки. Переїзд до Мілану.

 

Мілан – місто в північній частині Італії, адміністративний центр області Ломбардія, найбільшого регіону Італії і столиця провінції Мілан. Сьогодні столиця Ломбардії привертає до себе безліч туристів й недарма, бо ж давнє місто може задовольнити будь-які смаки любителів мистецтва. Чим ближче наближаєшся до центру, тим частіше зустрічаєш прекрасні старовинні будинки, палаци, стародавні церкви, елегантні площі і навіть монастирі.

Оглядова прогулянка історичним центром міста включає в себе відвідування Міланського Кафедрального Собору, Пасаж Віктора Еммануїла Савойського, Середньовічний Замок Сфорца,побачимо знаменитий оперний театр у Мілані, будівля якого була побудована на місці церкви Санта-Марія де Ла Скала, звідки походить і назва самого театру. Вільний час. Поселення у готель. Нічліг.

 4 ДЕНЬ

 Сніданок. Виселення з готелю о 8.00. Переїзд до Турину.

Турин – місто на північному заході Італії, розташоване у підніжжі західних Альп, на підступах до Альпійських вершин. Турин – багатоликий і не схожий на інші міста Італії: просторі площі, розкішні палаци, елегантні бульвари. Це місто паломників. Нерукотворний образ Христа на плащаниці зберігається у місті з 1578 року у Кафедральному соборі.

Турин 

За цей час святиню виставляли для привселюдного поклоніння 28 разів. Востаннє її відкривали у 2010 році. Це була дата офіційного «Великого паломництва». Звичайний інтервал для такої події – 25 років. Але немає правил без винятків. Таке виключення було зроблено в 2000-му і буде зроблено у цьому 2015-му році. Плащаниця, у яку було загорнуте тіло Господнє перед покладенням до гробу, є власністю Апостольської Столиці з 1984 року згідно із заповітом короля Умберто ІІ із Савойської династії, яка до цього була її власником.

Божим провидінням Плащаниця збереглася до наших днів. Неодноразово науково обґрунтовувалась її нерукотворність та автентичність, хоча, звичайно, віра у Воскреслого Христа не базується на наявності Плащаниці чи на можливості її побачити. Плащаниця, проте, є наочним виявом незмірної та незбагненної любові для того, хто вірою приймає Бога, що помер у стражданнях і славно воскрес, даруючи нам спасіння.

 

Туринська Плащаниця Господня. 

Як і під час попередніх виставлень, відвідини реліквії будуть безкоштовними. Для хворих готуються спеціальні богослужіння та інші душпастирські ініціативи. Відвідини Плащаниці. Вільний час для приватної молитви.

Нічний переїзд до Лурду.

5 ДЕНЬ

Прибуття до Лурду. Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Українські священики і побожні люди більше як 50 років тому почали брати участь у святих процесіях та моліннях, а Церкву збудували і освятили 30 років тому. На освячення приїхало близько 1500 вірних та багато священників з-за океану та з Європи. Посвячення довершив Кардинал Іван Мирослав Любачівський. Поселення у готель.

 

Лурд.

Продовження паломницької програми у Лурді: відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці, молитва у Базиліці Вервиці та Непорочного Зачаття, Хресна Дорога. Вільний час. Нічліг.

6 ДЕНЬ

Сніданок. Літургія. Лурд – місце об’явлення Богородиці, визнаний центр паломництва у світі. Розташоване місто у передгір’ях Високих Піренеїв у південно-західному кутку Франції, неподалік іспанського кордону. Місто налічує лише 15000 мешканців, але є другим у Франції за кількістю готелів в місті після Парижу.

В лютому 1858-го року Пречиста Діва Марія з’явилася 14-ти річній сільській дівчині Бернадетті Субіру, що збирала хмиз у лісі. Це сталося в печері, що стояла неподалік. Богородиця сказала дівчинці: “Йди до священників і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей… Не переставай молитись і кажи іншим, щоб молилися…. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… ” Згодом цілюще джерело почало приваблювати мільйони паломників, зцілюючи різні недуги.

 

Лурд. Собор Святої Бернадетти. 

У 1933 році після чотирирічних досліджень церква визнала Люрд, як місце непояснимих наукою чуд, а Бернадетту, котра померла на 34-році свого життя, проголошено в соборі св. Петра в Римі святою. Участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та Вервиці біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Вечеря, нічліг.

7 ДЕНЬ

Лурд. Сніданок. Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Виїзд на Рокамадур, французьке місто на північ від Тулузи.  Рокамадур називають «містом однієї вулиці» , адже живе тут трохи більше 600 чоловік. Однак це не заважає місцевим жителям зустрічати щороку по 1,5 млн. туристів! Чим же дивує Рокамадур? Неймовірно, але він вмістився на майже прямовисній скелі!

Коли і чому скеля виявилася заселеною – сьогодні вже не скаже ніхто. Як свідчить офіційна версія, на скелі, де нині стоїть містечко, колись жив відлюдник Святий Амадур , на честь якого і назвали місто. Амадур з горіхового дерева вирізав чорну статую Мадонни з немовлям, яка дійсно є чудотворною. Відома вона більше під назвою Нотр-Дам Рокамадура «Чорна Мадонна».

 

Рокамадур 

В середині X ст. монахи – бенедиктинці побудували на горі каплицю, а вже в 1105 папа Паскаль II говорив про Рокамадур не просто як про місце паломництва, але про четверте святе місце після Єрусалиму та Ватикану, а також Сантьяго де Компостела.

Переїзд у Шартр. Поселення у готель. Нічліг.

8 ДЕНЬ

Сніданок. Прибуття у Шартр. На місці сучасного Шартрського собору здавна стояли церкви. З 876 року в місті зберігається Святий Омофор Діви Марії. Зведення нового собору почалось у 1194 році. Церемонія свячення собору відбулася у 1260 р. Божественна Літургія.

 Шартр. Панорама міста.

Прибуття у Париж. Екскурсія містом. Ця екскурсія по місту дасть можливість познайомитися з основними пам’ятками Парижу. Багато старих кварталів Парижу недоступні для машин, тому саме пішохідні екскурсії у Парижі дозволяють ближче ознайомитись з містом.

Нотр-дам-де-Парі – один з найбільших витворів ранньої готики 1163-1345. Всередині собору слід звернути увагу на дивовижний ансамбль вітражів, на багату колекцію скарбів собору, головні з яких – реліквії Страстей Господніх, зокрема Терновий Вінок.

Лувр – один з найбагатших музеїв світу. Впродовж століть був фортецею, в’язницею, резиденцією французьких королів і академією. Також оглянемо Єлісейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелеву вежу, Марсове поле, Будинок Інвалідів, міст Олександра III, Малий і Великий палаци, стару Паризьку Оперу. Відвідини храму Святого Володимира УГКЦ, Божественна Літургія. Вільний час.

9 ДЕНЬ

Прибуття до Праги. Божественна Літургія. Знайомство з містом. Ми почнемо прогулянку зі Староміської площі, історичного центру Праги, тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник герою чехів Яну Гусу. Виділяються на площі знамениті чеські куранти. Астрономічний годинник символізує години, дні, місяці і роки, час сходу і заходу сонця. Щогодини починається вистава, коли з віконця з’являються фігурки 12 апостолів.

Далі помандруємо лабіринтами середньовічних вуличок, пройдемось повз старовинні будинки, з їх таємницями і легендами. Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст. Величний і старовинний міст з’єднує два празьких берега. Він прикрашений красивими скульптурами і вежами. Маршрут охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволить Вам побачити усі історичні об’єкти. Поселення у готель. Вільний час.

Для бажаючих – романтична екскурсія корабликом: 2-години по Влтаві з вишуканою вечерею (25євро). Повернення до готелю. Нічліг.

10 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю та виїзд до Польщі. Прибуття до Санктуарію Божого Милосердя в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері 19 ст., де у каплиці знаходиться оригінал образу Божого Милосердя та мощі св. Фаустини Ковальської. На основі монастиря в 2002 р. було збудовано Санктуарій Божого милосердя.

  

Санктуарій Божого милосердя (освячений в 2002 р. Папою Римським Іваном-Павлом ІІ) містить українську каплицю УГКЦ Всіх Святих українського народу, яку було освячено у 2007р. Пам’ятник Папі Римському Івану-Павлу ІІ стоїть в підніжжі 77 – метрової вежі, з оглядового майданчика якої (на висоті 42 м) відкриваються чудові краєвиди. Лагевніки є одним з найбільш відвідуваних паломниками санктуаріїв у Польщі. Подячна Божественна Літургія. Вільний час. Переїзд до кордону України. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

- проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

- духовний супровід священика;

- супровід досвідченого керівника;

- 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

- 6 сніданків, одна вечеря.

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

- візовий збір 35 € та послуги візового центру 500 грн.;

- екскурсійна програма згідно з маршрутом та проїзд у громадському транспорті 35€;

- медичне страхування 100 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ШЕНГЕНСЬКОЇ ВІЗИ

 

 • Оригінал закордонного паспорту/ проїзного документу дитини. Оригінали попередніх закордонних паспортів

 Вимоги до паспорту та проїзного документу дитини:

- паспорт/проїзний документ дитини повинен містити принаймні 2 чисті сторінки (сторінки для особливих відміток не враховуються)

- бути дійсним мінімально 3 місяці після запланованого повернення з Шенгенської зони

- бути виданий протягом десяти останніх років.

 • 2 фотокартки

Вимоги до фотографій:

- фотографія зроблена не пізніше 6 місяців до дати подачі документів,

- розмір: 3,5×4,5 см,

- розмір обличчя складає 70% розміру фотографії,

- фотографія кольорова на білому фоні.

 • Копії всіх заповнених сторінок актуального закордонного паспорту
 • Копії всіх заповнених сторінок попереднього закордонного паспорту (за наявності)
 • Копії внутрішнього паспорту: 1- 2 сторінки та прописки.

 

 •  Для працюючих:

- довідка з місця роботи (на фірмовому бланку із зазначенням адреси та телефону роботодавця, дати прийняття на роботу, посади, заробітної плати бажано з розбивкою помісячно за 6 останніх місяців).

 •  Для студентів:

- копія студентського квитка

- довідка про підтвердження навчання у ВУЗі

- довідка про отримання стипендії

 •  Для пенсіонерів:

- копія пенсійного посвідчення

- довідка з пенсійного фонду з зазначенням розміру пенсії за останні 6 міс

 •  Для приватних підприємців:

- копія свідоцтва про державну реєстрацію

- копія декларації по доходи або виписка з банку про рух коштів на рахунку за останні 6 місяців

 •  Для тимчасово безробітних:

- довідка з банку про рух коштів за останні 3 міс з зазначенням кінцевого балансу.

Інші довідки про прибутки в Україні (баланс банківського рахунку, рух коштів на рахунку) не вимагаються, але вітаються.

 • Для неповнолітніх заявників:

- копія свідоцтва про народження.

- оригінал та копія нотаріально завіреного дозволу батьків з передачею відповідальності за дитину, із зазначенням мети та строків поїздки.

- копії паспортів батьків.

- довідка з навчального закладу/ школи.

- довідки про доходи батьків.

Остаточний перелік документів на видачу шенгенської візи з’ясовуйте у менеджера. Вимоги до документів можуть відрізнятися залежно від країни шенгенської зони. Пакет документів подається не пізніше, як за три тижні до початку подорожі.

Від сплати візового збору (35 євро) звільняються:

- пенсіонери,

- люди з особливими потребами (інваліди),

- діти до 18 років,

- особи до 21 року, які залишаються на утриманні батьків,

- студенти віком до 21 року за умови надання оригіналу довідки з місця навчання та студентського квитка (оригінал та копія), розписки від батьків за їх підписом про те, що вони знаходяться на їхньому повному фінансовому утриманні разом з копією першої сторінки внутрішнього паспорту.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Вартість подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2