alexandr

alexandr

Воскресенье, 20 Май 2018 18:33

Наші знову с золотом!

13-17 травня в Лісабоні проходили Перші міжнародні поліцейські ігри МПА. На ігри своїх представників направили національні секції України, Бразилії, Португалії, Іспанії, Макао, Ізраїлю, Чехії, Туреччини, ОАЕ, Словаччини, Литви, Греції та інших країн - всього понад 20 делегацій.

На церемонії відкриття ігор були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол України в Португалії Інна Огнівець та віце-президент МПА Гал Шарон.

Змагання проводилися за категоріями: футзал, баскетбол, волейбол, біг, стрільба.

Команда Департаменту захисту економіки Національної поліції України (капітан – полковник поліції В. Забродський), яка виступала під прапором УС МПА, завоювала золоті медалі з футзалу, не програвши жодного матчу і обігравши в півфіналі збірну Литви 6: 3, а в фіналі - Португалії 6: 4.

Вітаємо наших хлопців із заслуженою перемогою!

Окрема вдячність – Євгену Голійко, який здійснив усю організаторську роботу щодо участі команди у змаганнях.

Під час урочистого відкриття Ігор

Дружнє фото з Послом України

Під прапорами країн-учасниць.

С золотими нагородами і настроєм переможців. Праворуч - віце-президент МПА Гал Шарон.

 

14 травня об’єднана делегація УС МПА і Міністерства оборони України, яка бере участь у ювілейному, 60-му Міжнародному військовому паломництві до французького міста Лурду, вирушила зі Львова. По дорозі учасники подорожі зробили зупинки у Празі і Нюрнбергу, а у середу прибули до Страсбурга – міста, яке має статус парламентської столиці Європи, оскільки є місцем засідань Ради Європи та Європарламенту. Члени делегації відвідали Палац Європи – штаб-квартиру Ради Європи, ознайомилися з умовами роботи цієї найстарішої міжурядової організації європейського континенту. Після огляду міста делегація вирушила до Парижу.

У залі засідань. Членам делегації розповідають про особливості роботи Ради Європи.

Фото біля килима - подарунка України Палацу Європи

 

У квітні цього року члени Харківського відділення УС МПА Валерій Дробязко і Сергій Малюк взяли участь у сходженні на найвищу трекінгову вершину світу - Мера Пік (6476 м), яка розташована в Непалі.

На висоті близько 5 тисяч метрів, недалеко від села Кхар,  членами експедиції був знайдений і врятований 25-річний спортсмен з Австралії, що втратив свідомість під час спуску.

19 квітня 2018 року Сергій Малюк розгорнув прапори України і УС МПА на вершині гори і встановив пам'ятний знак у вигляді льодоруба з прізвищами учасників сходження.

Під час відвідування Непалу гості з України мали дружні зустрічі з колегами, місцевими поліцейськими,  вручили їм сувеніри з символікою УС МПА.

У свою чергу українські спортсмени отримали сертифікат про підкорення вершини Мера Пік.

Гостей зустріли доброю посмішкою

Шлях до гори в'ється серед лісу з сосни і рододендрона по віддаленій і безлюдній долині

Незважаючи на технічну простоту маршруту велика висота вимагає високого рівня фізичної підготовки

Прапор Української секції МПА на вершині Мера Пік

Панорама з вершини Мера Пік одна з найбільш вражаючих в Гімалаях, оскільки з неї водночас можна побачити 5 піків 8-тисячників, в т. ч. Еверест.

Вручення сертифікату про сходження на вершину Мера Пік

На згадку з новими друзями

Вторник, 08 Май 2018 11:20

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо збірну футбольну команду Осередку Національної академії внутрішніх справ УС МПА «Kyiv Academy» (капітан команди Олег Приймак), яка щойно здобула впевнену перемогу на світовому поліцейському турнірі з міні-футболу у Іспанії (Пальма де Мальорка) та завоювала золоті медалі і Кубок турніру!
По поверненню наших спортсменів ми більш детально розповімо про цю визначну подію.

Четверг, 26 Апрель 2018 08:26

З ювілеєм, наш Президент!

24 квітня виповнилося 85 років Василишину Андрію Володимировичу, Президенту Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, першому Міністру внутрішніх справ незалежної України, нині - раднику МВС, генералу внутрішньої служби України - генералу армії.

На адресу Національного Адмінцентру надійшли численні дзвінки, телеграми, електронні повідомлення, в яких члени Секції тепло і сердечно вітають ювіляра, бажають йому міцного здоров'я і довгих років активного творчого життя.

Складно переоцінити внесок Василишина А.В. в розбудову нашої держави, становлення і розвиток її правоохоронної системи. Удосконалення ним структури та управління Міністерством внутрішніх справ, його регіональних підрозділів, що сприяло більш ефективній боротьбі зі злочинністю, особиста активна участь у законодавчому процесі в складний час для нашої країни, початок 90-х років, багато інших справ державного значення, пов’язаних з ним, безумовно, зробили А.В. Василишина авторитетним державним діячем.

На всіх етапах непростого шляху від слідчого до міністра, він формував в собі ті кращі якості керівника, які дозволяли йому завжди знаходити міцну опору і підтримку серед підлеглих, а набутий багатий досвід і знання ефективно використовувати для результативної роботи.

Сьогодні А.В. Василишин очолює Українську секцію однієї з найбільш впливових міжнародних громадських організацій – Міжнародної поліцейської асоціації. Разом з колегами він послідовно сприяє поглибленню дружніх відносин між поліцейськими всіх країн, зрештою – укріпленню миру на нашій планеті.

Отже, щиро бажаємо ювілярові міцного здоров’я і подальших успіхів у всіх його благородних справах.

Вторник, 24 Апрель 2018 13:24

Оголошується фотоконкурс-2018

Національний виконавчий комітет УС МПА прийняв рішення оголосити Фотоконкурс-2018.

Тематика конкурсу - сюжети з роботи української поліції, а також діяльність регіональних підрозділів Секції. Відповідно, підсумки підбиватимуться за двома зазначеними напрямками.

У конкурсі може брати участь будь-який член МПА або цілий колектив.

Журі буде приймати до розгляду не більше 5 робіт від одного учасника по кожному з названих напрямків.

Кращі роботи будуть представлені в окремому буклеті. В ході конкурсу вони будуть також розміщуватися у великому форматі на сайті Секції.

Фотороботи і їх автори, які будуть визнані переможцями конкурсу, зможуть взяти участь у міжнародному фотоконкурсі МПА.

Конкурсні роботи, які займуть 1, 2, і 3-е місця, будуть відзначені грошовими преміями.

На конкурс будуть прийматися якісні фотографії, зроблені виключно самостійно, з коротким описом сюжету по кожній з них.

Прохання надсилати роботи за адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , з поміткою "На конкурс", вказуючи при цьому дані автора: прізвище та ініціали, місце роботи, посаду, моб. телефон.

Журі буде приймати до розгляду роботи, що відправлені до 1 січня 2019 року, після чого підведе підсумки і оголосить переможців.

Бажаємо учасникам творчих успіхів!

Вторник, 17 Апрель 2018 10:26

Зустріч з поетом-піснярем

   

     Днями Івано-Франківське регіональне відділення УС МПА приймало дорогого гостя - заслуженого діяча мистецтв України відомого поета-пісняра Степана Галябарду. За сприяння голови відділення Михайла Березовського поет зустрівся зі студентами Івано-франківського медичного коледжу. Під час жвавої розмови прославлений метр української пісні та українського слова розповів майбутнім медикам про свій життєвий і творчий шлях. Його шанувальників дуже вразила розповідь про обставини створення таких відомих творів, як «Генерали» та «Пане полковнику», «Яворина», «На Україну повернусь», «Гілка калини». Поет закликав своїх слухачів берегти і виконувати українські пісні, бо в них — «гомін століть», бо, «поки пісня є, то ми ще люди».
    Загалом Степан Галябарда є автором трьох сотень віршів та пісень, які захоплюють серця українців. Його п’ять поетичних збірок стали відомими на всю країну та за її межами.
     Голова відділення М. Березовський, у свою чергу, розповів студентам про специфіку роботи місцевого осередку МПА, співпрацю з поліцією області та іноземними колегами. Студенти медики дізналися, що громадська поліцейська організація займається активною соціальною, культурною та громадсько-просвітницькою роботою. Регулярно допомагає школам-інтернатам, виступає співорганізатором наукових та мистецьких заходів.
     С. Галябарда та М. Березовський із задоволенням відповіли на чисельні запитання, що цікавили студентів.

                                           

                                    

            

 

 

Пятница, 13 Апрель 2018 17:47

Наші гості - італійські друзі

Кінець робочого тижня в Національному адмінцентрі ознаменувався теплою зустріччю з колегами з Італії.

Наші гості - Джанфранко Ламбарді, колишній карабінер, і Марчелло Таппа, чинний радник Міністерства оборони Італії. Обидва живуть в Турині і є членами місцевого відділення національної секції МПА.

В Україні бувають часто, особливо Марчелло, який бере участь в навчанні наших волонтерів навичкам надання першої медичної допомоги в бойовій обстановці. М. Таппа неодноразово бував в зоні АТО і може судити про те, що там відбувається, не за чужими розповідями.

Італійські друзі цікавилися ходом реформ, які здійснюються в нашій країні, особливо в поліції, багато розповідали про свою роботу. Особливе захоплення у них викликала наша столиця і люди, з якими їм довелося поспілкуватися. Скоро їх місія тут завершується, але, за їхніми словами, вони вже мріють про той час, коли повернуться сюди знову.

З української сторони в дружній бесіді брали участь віце-президент УС МПА Олександр Зарубицький, генеральний секретар Секції Віктор Овсянников, керівник Національного адмінцентру Юрій Кошець.

Гостям були вручені сувеніри та пам'ятні відзнаки Секції - "20 років УС МПА".

Для більш зручної та оперативної передачі інформаційних повідомлень щодо діяльності Секції, її виборних органів Національний адмінцентр відкрив офіційний аккаунт УС МПА у соціальній мережі "Твіттер". Його назва "IPA Ukraine", електронна адреса https://twitter.com/ipa_ua. Запрошуємо шановних колег та інших відвідувачів сайту до активного користування.

Українська секція МПА отримала запрошення від президента національної секції МПА Фінляндії:

Для всіх національних президентів, секцій, редакторів, комісій:

ЗАПРОШЕННЯ

На базі Інформаційно-освітнього центру Гімборн (Німеччина) та Федеральної кримінальної служби Дюссельдорфу 5.6 – 8.6. 2018 буде проведено семінар з екологічних злочинів.

Організатор семінару - національна секція МПА Фінляндії.

У цьому заході візьмуть участь найкращі викладачі Фінляндії та усієї Європи. Тематика семінару складатиметься з різних аспектів тактико-технічних досліджень в сфері екологічних злочинів.

Ми охоче запрошуємо до участі в семінарі співробітників, які працюють у сфері охорони навколишнього середовища, кримінального розслідування тощо.

Реєстрація на семінар подається електронною поштою не пізніше 28.4.2018 особі, яка відповідальна за організаційні питання - сержанту Йорма Ниємі, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Додаткову інформацію можна отримати безпосередньо через Центр: асистент Петра Кройцер, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Щиро Ваш,
Ярі Кіннунен, президент МПА Фінляндії

Більше інформації:
http://www.ibz-gimborn.de
МПА Фінляндії: https://www.ipa-finland.org

Від організаторів:
Захист навколишнього середовища звичайно знаходиться поза увагою ЗМІ. Проте прибуток від ліквідації незаконних відходів та вирубки лісів є важливою та актуальною проблемою. Цей семінар запропонований Секцією МПА Фінляндії та ілюструє форми та сфери злочинної експлуатації природних ресурсів у низці країн. Учасники зможуть дізнатись про злочинні наслідки екологічних злочинів, збитки, типи злочинів та міжнародних загроз. Проведення семінару дозволить покращити та поглибити професійну компетентність у галузі поліцейських експертиз, створення мереж, впровадження вітчизняної та зарубіжної практики, проведення конкретних досліджень. Цей семінар також можна розглядати як форум для обговорення з метою підвищення обізнаності та обміну думками.


Теми:
Співпраця з владою у Фінляндії, поточні перспективи дослідження.

Дослідницький проект BlockWaste. Сучасні знання у Фінляндії та ЄС у дослідженні екологічних злочинів.

Відбір проб, які можна досліджувати. Технічні аспекти розслідування екологічних злочинів

Розгляд справи. Тактичні та практичні заходи щодо розслідування екологічних злочинів.

Метаболон - від відходів до перероблених сировинних матеріалів, перетворення матеріалів та екологічних технологій - це місце для вивчення та отримання знань для сучасної обробки відходів

Екологічні злочини у Фінляндії. Поточні перспективи дослідження. Міжнародні аспекти та співпраця.

Поточні перспективи вивчення екологічних злочинів. Вивчення діяльності. Співпраця з владою у Фінляндії та ЄС. Тактичні та практичні заходи щодо розслідування екологічних злочинів.

Огляд законодавства щодо екологічних злочинів у Швеції.

Огляд законодавства про екологічні злочини в Фінляндії. Співробітництво поліції. Кримінальна відповідальність. Відповідальність за шкоду навколишньому середовищу. Допомога у кримінальних справах про екологічні злочини. Відновлення навколишнього середовища. Питання компенсації.

Відвідання Дюссельдорфу. Заняття на тему:

Екологічні злочини в німецькій землі Північний Рейн-Вестфалія - поліцейські розслідування та тематичні дослідження. 
Проводить головний кримінальний комісар Дюссельдорфу Jens Blomberg

Методи роботи: лекції, обговорення, дискусії.

Вартість участі: 450 €.
Для членів МПА: 300 €

Страница 1 из 8
Developed by JoomVision.com
Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2