Візит до Москви

7 - 10 листопада 2012 року делегація Української секції МПА на запрошення російських колег перебувала з дружнім візитом у Москві. Українську делегацію очолював Президент УС МПА генерал внутрішньої служби України Андрій Василишин. У її складі були також генеральний секретар УС МПА Віктор Овсянников та заступник генерального секретаря, керівник Національного Адмінцентру УС МПА Юрій Кошець.

Гості з України взяли участь в урочистих та пам’ятних заходах, присвячених Дню працівника органів внутрішніх справ Росії, зокрема, у благодійній акції "День пам'яті" на Поклонній горі. Були запрошені на урочистості і виставу у цирку Нікуліна для співробітників московської поліції та їхніх сімей, а також вдів і дітей загиблих поліцейських.

Для української делегації  була організована екскурсія у Московський Кремль, по інших визначних місцях російської столиці.

У Московському відділенні Фонду миру українських гостей приймав голова фону, знаменитий у минулому майстер футболу Едуард Дубинський.

У штаб-квартирі Російської секції МПА відбулася дружня зустріч, під час якої обговорювалися шляхи подальшої співпраці національних секцій. Зокрема, Президент Російської секції Олексій Ганькін пообіцяв сприяння у підготовці візиту делегації УС МПА до Санкт-Петербурга у рамках Прибалтійського круїзу дружби, який намічено на травень наступного року.

 У зустрічі взяли участь представники національної секції МПА Сербії, які були також запрошені на святкові заходи до Москви. Під час зустрічі Президент УС МПА А. Василишин вручив російським колегам пам’ятні сувеніри і почесні відзнаки Української секції. Почесну відзнаку було також вручено керівнику сербської делегації.

Наступна зустріч з російськими друзями відбудеться на українській землі.

У Московському відділенні Фонду миру

Під час дружньої зустрічі з керівництвом Російської секції МПА

Нагороди УС МПА  російським колегам

Делегації України та Сербії в Георгіївському залі Московського Кремля

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2