З дружнім візитом у Сакраменто

    

З Президентом Національної секції МПА США Кевіном Гордоном після вручення йому нагороди УС МПА.

 

 

     Чергова конференція регіонального відділення національної секції МПА Сполучених штатів Америки у Сакраменто, штат Каліфорнія, співпала зі святкуванням у жовтні п. р. 50-річчя цього відділення. На заходи, присвячені ювілею, американці запросили колег, членів національних секцій МПА з інших країн. Отже, серед гостей свята можна було побачити представників Великобританії, Польщі, Росії, Швеції, Шрі-Ланки. Українська секція МПА була представлена заступником голови Кримського відділення Віктором Вяткіним та членом цього відділення Дмитром Журавльовим.

     Під час урочистостей від імені Національного виконкому УС МПА представники України вручили почесні відзнаки нашої секції Президенту Національної секції МПА Сполучених Штатів Кевіну Гордону та іншим керівникам американського осередку МПА, з яким нас пов’язують дружні та ділові стосунки.

     Після покладення квітів до Монументу пам’яті загиблим поліцейським гості відвідали поліцейську академію у Сакраменто. Підготовка курсантів тут триває протягом року. За цей час майбутні поліцейські, спеціалізація у яких – дорожня патрульна служба, встигають оволодіти необхідним обсягом знань, необхідним для їхньої роботи за фахом. Цікаво, що протягом останнього року у цій академії проходили підготовку вісім працівників міліції з Київської області.

     У програмі було ще багато цікавого. Зокрема, українці взяли участь у  нічному патрулюванні у складі вертолітного підрозділу поліції  міста Коламбус, штат Огайо. Завдання – контроль за обстановкою на шляхах та в місті.  Під час патрулювання гості мали можливість спостерігати за діями американської поліції по затриманню крадія авто.

     На завершення перебування у американських друзів гостям було надано можливість ознайомитись з побутом поліцейських. Наші посланці з цікавістю провели добу в оселі колишнього шерифа, поспілкувалися з його родиною.

Гості з різних країн біля монументу пам'яті загиблим поліцейським.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2