У Херсонському відділенні новий керівник

16 жовтня поточного року відбулися звітно-виборні зборі Херсонського відділення УС МПА.  Слід зазначити, що протягом останніх років це відділення Секції міцно влаштувалося на останньому місці в таблиці активності місцевих осередків. Прийом до МПА тут, практично, не вівся. Отже, і будь-якої  роботи,  відповідно,  не було.

Ситуація різко зміниласяпісля втручання начальника УМВС України в Херсонській області генерал-майора міліції Валерія Литвина, до речи, члена МПА з 2004 року, для якого доля громадської організації виявилася ближчою, ніж її безпосереднім керівникам. Генерал особисто провів роз’яснювальну роботу з особовим складом, в результаті чого тільки за перше півріччя п. р. відділення збільшилося на 270 нових членів. А сьогодні у Херсонському відділенні вже далеко за 300 членів, і воно з останнього місця увійшло до п’ятірки найчисельніших у Секції.

Днями до Херсону виїжджали члени Національного виконкому УС МПА Олександр Зарубицький і Віктор Овсянников, які надали практичну допомогу регіональному відділенню у проведенні звітно-виборних зборів, укріпленні керівництва організацією.

Присутнім на зборах було докладно розказано про історію, цілі і завдання Міжнародної поліцейської асоціації, її Української секції, про заходи, що проводяться. Багато уваги було приділено досвіду інших місцевих осередків з різних напрямків статутної діяльності.

У зборах взяв участь і виступив керівник херсонської міліції генерал Валерій Литвин.

Новим головою відділення обрано Сергія Еложенко, авторитетну, енергійну людину. Повністю оновлено й виконавчий комітет.

Представники Центру від імені Національного виконкому УС МПА вручили почесні відзнаки Секції кращим правоохоронцям Херсонщини, а також членам МПА, які активно сприяли відновленню громадської організації. Було вручено також посвідчення новим членам МПА.

 

Новообраний актив, рядові члени МПА впевнені, що у нових умовах, при відчутній підтримці керівництва УМВС Херсонське відділення Секції запрацює активно і результативно.

По закінченні зборів його учасники і гості тепло зустріли виступ талановитого ансамблю  Херсонського УМВС «General Voice», якого незадовго до цього на республіканському відомчому конкурсі, який відбувся на Волині, було визнано найкращим в Україні.

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2