15 конференція УС МПА проходила на Львівщині.

Учасники 15 Конференції УС МПА. Учасники 15 Конференції УС МПА.

24-25 жовтня поточного року відбулася чергова, 15 конференція Національної виконавчої ради Української секції МПА. Цього разу учасників зборів приймала гостинна Львівщина. Делегати і гості форуму зібралися у конференц-залі одного із затишних готелів карпатського селища Орявчик.

Із звітною доповіддю «Про роботу Національного виконавчого комітету УС МПА у 2013 році і завдання щодо подальшої діяльності Секції» на конференції виступив президент УС МПА генерал внутрішньої служби України Андрій Василишин.

У доповіді було зазначено, що протягом звітного періоду Національний виконком активізував роботу на головних напрямках діяльності Секції, визначених Статутом.

Зокрема, здійснено ряд ефективних заходів міжнародного рівня, які сприятимуть укріпленню зв’язків з національними секціями інших країн, особливо країн – сусідів.

 Президент відмітив, що з року в рік накопичується цікавий досвід цієї роботи у Львівському відділенні (голова - Рябошапко В.І.), яке продовжує тісну співпрацю з польськими колегами.

 Є багато цікавого  і такого, що заслуговує розповсюдження як досвід, у Донецькому (Родичева Л.В.),  Рівненському (Мороз М.Г.), Запорізькому (Алфьоров С.М.), Полтавському (Телик О.М.), Вінницькому (Лебідь А.О.), Івано-Франківському (Березовський М.Й.), Чернігівському (Байдала О.І.) відділеннях, осередку НАВС - Національної академії внутрішніх справ (Капітанський А.І.),  інших місцевих осередках УС МПА.

Наприклад, наприкінці травня п. р. Чернігівське відділення при підтримці керівництва УМВС у Чернігівській області,  місцевої держадміністрації провели вражаючі  Дні дружби на кордоні трьох країн – Росії, Білорусі та України за участі чисельних гостей, в т. ч. з інших країн, а також представників ряду наших регіональних відділень.

- Мені як також учаснику цих заходів, підкреслив генерал Василишин А.В., - уявляється, що при певному доопрацюванні їхнього сценарію, вони могли б вийти на новий якісний рівень, збирати чимало гостей, в тому числі з країн – сусідів.

У травні – червні, продовжував доповідач, делегація УС МПА у складі 40 чоловік вперше взяла участь у Міжнародному військовому паломництві до Лурду (Франція) і у чисельних заходах, спрямованих на укріплення дружніх відносин та взаєморозуміння між офіцерами різних країн.

Без сумніву, ця подорож запам’ятається її учасникам на все життя. Адже за 18 днів вони подолали понад 9 тисяч кілометрів і відвідали 13 країн Європи. Цей захід було організовано Національним Адмінцентром за ініціативою Комісії з питань культури УС МПА.

Зараз готується нова подорож - Прибалтійський круїз дружби. Він планується на наступний рік і пройде через 6 країн Прибалтики – Польщу, Литву, Латвію, Естонію, Фінляндію і Росію. У кожній столиці відбудуться зустрічі з колегами, активом національних секцій.

Згідно з рішенням  нашої попередньої конференції щодо поглиблення дружніх зв’язків з країнами-сусідами на недавній  зустрічі у Стамбулі представників національних секцій країн Причорномор’я  делегація України досягла домовленості про регулярний обмін делегаціями з Туреччиною і Болгарією. Національні секції МПА цих країн готові працювати з нами  у форматі наших багаторічних контактів з ізраїльськими друзями.

Деякі з регіональних відділень, зокрема, Херсонське, вже висловили готовність обмінятися делегаціями з Туреччиною. Ми їм допоможемо в цьому і звертаємося до всіх колег – вносьте свої пропозиції. Ми вас підтримуємо і надамо практичну допомогу.

Одним з найпопулярніших напрямків нашого спілкування з колегами за кордоном, продовжував доповідач, є  різні спортивні змагання. У цьому році наші команди виїжджали у Нідерланди, Італію, на Пальма де Майорку, у інші місця, де достойно представляли нашу країну і секцію.

Наприклад, команда Полтавського відділення на чолі з Олександром Теликом посіла перше командне місце у своїй категорії за підсумками 67-го Міжнародного поліцейського автопробігу, що фінішував у невеличкому італійському містечку Мартелло.

У цьому ж автопробігу взяла участь команда Запорізького відділення. Капітан команди –Любов Кушнарьова. Запорожці теж не пасли задніх. Подолавши багатьох підготовлених суперників, вони посіли почесне третє місце у своїй категорії.

Після змагань українські екіпажі здійснили захоплюючу подорож країнами Європи.

А футбольна команда «ІПА Зірка Рівне» Рівненського відділення (Мороз М.Г.) виборола в цьому році почесне п’яте місце на чемпіонаті світу по міні-футболу серед поліцейських команд. Адже в змаганнях взяли участь 196 команд з 54 країн світу.

Як завжди, заслуговує на увагу досвід роботи осередку НАВС (Капітанський А.І.).

Спортивні команди  осередку НАВС постійно беруть участь у міжнародних змаганнях у рамках МПА,  де незмінно посідають провідні місця.  Слід сказати, що керівництво осередку велику увагу приділяє тому, щоб як мога більше членів організації брали участь у різних заходах, поїздках за кордон.

Щодо цієї сторони їхньої роботи, то по осередку НАВС є така цікава статистика цього року. Кожен четвертий член осередку, а точніше – 112 чоловік, побували за останні місяці за кордоном у складі різних делегацій - спортивних, паломницьких, наукових.

Багато іншого містила доповідь президента УС МПА – адже семитисячна громадська організація попрацювала у поточному році цікаво і різноманітно. 

Обговорення доповіді було надзвичайно конструктивним,  висловлювалося багато конкретних і продуманих пропозицій щодо подальшої роботи Секції, її виборних органів.

У прийнятому рішенні робота Національного виконкому у звітному періоді визнана задовільною.

У той же час увагу центрального виборного органу було привернуто до необхідності більше надавати допомоги місцевим осередкам, де послаблена внутрішньо секційна робота. Було також указано на необхідність активніше реалізовувати плани секції щодо поглиблення контактів з країнами – сусідами, більше узагальнювати і розповсюджувати кращій досвід роботи відділень.

Новий етап у діяльності Української секції МПА завершиться VІІ Національним конгресом УС МПА, який пройде у жовтні наступного року у Києві.

 

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2