До Дня Національної поліції України

4 липня наша країна відзначає День Національної поліції України.

Президент Української секції МПА Андрій Василишин направив Голові Національної поліції Сергію Князеву вітальну адресу, в якій, зокрема, йдеться:

«Від імені багатотисячного загалу Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, від мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди Дня поліції України.

Створена в результаті перемоги революції гідності Національна поліція України вже три роки послідовно виконує благородну і почесну задачу - забезпечує громадський порядок в нашій державі і безпеку її громадян. За цей час розкрито чимало резонансних злочинів, надано допомогу населенню в різних екстремальних ситуаціях.

Результативній роботі поліції сприяє і те, що багато її співробітників гартувалися і мужніли під час виконання бойових завдань по захисту територіальної цілісності країни.

Ми впевнені, що нова правоохоронна структура успішно подолає труднощі та перешкоди на шляху її реформування, а її  справи формуватимуть довіру до неї і авторитет серед громадян.»

Президент УС МПА побажав особовому складу української поліції, особисто її очільнику генералу Князеву Сергію Миколайовичу міцного здоров’я, мирного неба, успішної служби, вдячності від людей за їхню роботу і примноження славних традицій попередників.

Всі члени Української секції МПА приєднуються до цього привітання і бажають колегам  успішного здійснення їхньої благородної місії на благо рідної Вітчизни!

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2