Церемонія присяги нової патрульної поліції в Запоріжжі

Шановні друзі та колеги!

 Раді Вам повідомити, що 16.04.2016 року на острові Хортиця відбулася церемонія складання присяги нової патрульної поліції.

Участь у заході взяли міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, заступник глави Національної поліції Олександр Фацевич, начальник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков та представники місцевої влади.

Міністр внутрішніх справ України у своїй промові зазначив, що у нашої країни сьогодні є дві загрози для безпеки і стабільності – зовнішня агресія і внутрішня - криза довіри до органів влади.

«Довіра – це ключовий механізм нормального функціонуючого суспільства. Я звертаюся до вас, нові поліцейські, що прийняли присягу. Від вас залежить дуже багато, залежить все – чи будуть вам довіряти люди. Не смійте втратити цю довіру, робіть усе, щоб служити та захищати. І це не пусті слова, а саме те, заради чого вас прийняли на роботу», - сказав Арсен Аваков.

Запоріжжя стало 21 містом, у якому розпочала службу нова патрульна поліція. На патрулювання міста нині заступить 509 поліцейських, серед яких 20 відсотків - жінки. Кожен десятий з тих, хто сьогодні склав присягу, проходив службу в зоні АТО. Враховуючи значні розміри регіону, невдовзі патрульні розпочнуть діяти також у Мелітополі та Бердянську.

«Ми ясно розуміємо, що це лише перші кроки. Згодом настануть зміни для дільничних, груп швидкого реагування, нового спецназу КОРД і кримінального блоку. Поступово, крок за кроком ми вибудуємо нову поліцію – ту, якій ви будете довіряти», - наголосив очільник МВС.

Також за сумлінне виконання службових обов’язків, особисту мужність, відданість присязі та своєму народові відомчими відзнаками були нагороджені поліцейські, які захищали інтереси держави на сході країни.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2