Призначення першого заступника Голови Нацполіції

4 березня 2016 року на відеоселекторній нараді за участі керівників підрозділів та територіальних управлінь Національної поліції було представлено першого заступника Голови Нацполіції. Очільник відомства, Хатія Деканоідзе, окреслила коло питань, якими займатиметься новопризначений Вадим Троян.

"Я, як голова Національної поліції, вимагатиму від першого заступника абсолютно нове спрямування роботи кримінальної поліції, нову методологію, а також розкриття, розкриття і ще раз розкриття. Ми розуміємо, що це дуже важке завдання. Але я вважаю, що людина, яка дуже добре справилася з Київською областю, зможе це зробити", – наголосила Хатія Деканоідзе.

Другим завданням Вадима Трояна Хатія Деканоідзе назвала побудову нової структури кримінальної поліції і координацію роботи обласних підрозділів та центрального апарату відомства, зокрема - і у протидії незаконним заволодінням транспортних засобів.

Водночас Вадим Троян запевнив, що реформа структури Нацполіції  триватиме.

"Ми продовжимо реформування структури поліції загалом і перейдемо до кримінального блоку", – зазначив він.

Крім того, Вадим Троян назвав серед пріоритетів роботи поліції – протидію латентній, організованій, міжрегіональній та етнічній злочинності.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2