35-й міжнародний чемпіонат з футболу для державних службовців

Шановні колеги!


За дорученням організаційного комітету міжнародного турніру з міні-футболу для державних службовців маємо честь запросити Вас взяти участь у 35-му щорічному змаганні з міні-футболу в Нідерландах в жовтні цього року. Турнір проводиться за підтримки МПА Секції Нідерландів.

Цього року турнір проводитиметься з 9-13 жовтня 2017.

Церемонія відкриття планується у понеділок, 9 жовтня, з 10 по 12 проходитимуть самі змагання і 13-го жовтня учасники матимуть можливість провести день на свій розсуд.

У World Police Indoor Soccer Tournament можуть взяти участь поліцейські, пожежники, співробітники митної служби, військові, працівники податкової інспекції, співробітники міністерств внутрішніх справ, службовці обласних та міських органів влади, а також різних міністерств.

У 2016 р турнірі взяли участь 2900 державних службовці з 52 країн світу. Більше 200 команд змагалися за Кубок чемпіона в чотирьох категоріях:

    чоловічий турнір


    жіночий турнір


    чоловіки 35 років і старше


    чоловіки 45 років і старше

Цього року змагання будуть проводитись в шести спортивних залах в Ейбергені (Eibergen), Хрунло (Groenlo) та Ліхтенфорді (Lichtenvoorde). Турнір буде проходити між командами по 5 гравців, включаючи воротаря (міні-футбольний формат).

Ми очікуємо гравців із Європи, Австралії, Африки, Азії, Північної та Південої Америки. Для команд не із Європи, проживання в бунгало та харчування (сніданок/вечеря) на 10 осіб надається безкоштовно.

Якщо Ви ще не знайомі з WPIST, можна переглянути відео записи з попередніх років на сайті www.wpist.eu

 Детальніше

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2