Колишній міністр МВС вручив родичам загиблих прикарпатських правоохоронців медалі та грошову допомогу

В УМВС України в Івано-Франківській області відбулась зустріч керівництва міліції Прикарпаття, президента секції міжнародної поліцейської асоціації генерала внутрішньої служби Андрія Василишина та представників Громадської ради при УМВС із родинами правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків у ході антитерористичної операції на Донеччині.

Т.в.о начальника УМВС Микола Семенишин повідомив, що Івано-Франківщина в спромозі у дольовій участі розпочати будівництво для забезпечення житлом як діючих працівників ОВС, так і сімей загиблих правоохоронців, які потребують негайного вирішення цього питання.

«Хлопці служили вірою і правдою, надіялись, що прийде час, коли їхні маленькі дітки будуть мати відповідні умови для проживання, -наголосив керівник. - Розпочнемо з того, що проведемо ревізію житлового фонду УМВС в області. Якщо є якісь можливості негайного вирішення питання службового житла, ми зобов’язані зайнятись цим першочергово.З огляду на умови, в яких проживали наші працівники і проживають зараз їхні сім’ї, зробити це –наш святий обов’язок і світла пам'ять перед нашими побратимами».

Під час зустрічі т.в.о. начальника УМВС Микола Семенишин представив присутнім «легенду» української міліції- колишнього міністра внутрішніх справ, а тепер президента секції міжнародної поліцейської асоціації Андрія Василишина. Генерал внутрішньої службивручив матерям та дружинам загиблих медалі «За мужність та професіоналізм» 3-го ступеня та грошову допомогу.

«Дуже прикро, що так вийшло на цьому білому світі. Гріха люди не мали і не мають, а їх з нами нема. Ми ніколи не думали, що наші сусіди коли–небудь зроблять таке, що будуть гинути люди. Ми ніколи не думали, що німці будуть мирити Україну і Росію. Ні гріха не бояться, ні Бога, ні смерті, нічого, а тільки дай заграбастати чужу землю. І найстрашніше-гинуть наші люди. Вбивають людей, вбивають дітей, і оплакуємо ми своїх рідних і близьких. Спокійно не можна дивитись на це все. Співчуваю вам, ваших близьких не повернути, їх немає серед нас, але вони навіки залишилися в нашій пам’яті»,- сказав Андрій Василишин.

Також Микола Семенишин зазначив, що наразі УМВС тісно співпрацює з керівництвом Івано-Франківської ОДА, аби виплати від органів місцевого самоврядування відповідних матеріальних компенсацій в найкоротший термін надійшли тим сім’ям, які ще їх не отримали.

 

Інформація підготовлена за матеріалами сайту http://www.blitz.if.ua/?q=news&id=17214

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2