Діти - відверто про своє життя

Так називався конкурс дитячих творів про сімейний відпочинок , який цього року вперше спільно провели Донецьке регіональне відділення УС МПА та обласна профспілка атестованих працівників ГУМВС до Дня захисту дітей.

Метою заходу було розширення кругозору дітей співробітників міліції - членів МПА і профспілки , прилучення батьків до організації сімейного дозвілля та відпочинку.

У конкурсі брали участь три вікові категорії дітей:

I категорія 3-5 класи;

II категорія 6-8 класи;

III категорія 9-11 класи.

У кожній категорії - 3 призових місця з преміями :

1-е місце - 900грн.,

2-е місце - 700грн.,

3-е місце - 500грн.

Ідея конкурсу викликала приплив натхнення в багатьох міліцейських сім'ях. У результаті на конкурс надійшло близько 60-ти дитячих робіт . Це були захоплюючі розповіді хлопчиків та дівчаток про те, як батьки допомагають їм пізнавати навколишній світ, чому навчають і до чого долучають в нечасті хвилини спільного вільного часу, наскільки знають, підтримують і розвивають їхні інтереси. У когось це були цікаві подорожі в незнайомі міста та країни, у когось пізнавальні туристичні походи з рюкзаком, багаттям і наметом, у когось теплі чайні церемонії з пирогами у улюблених бабусь і дідусів ...

Писали про різне - про рибалку, про футбол, про скелі, про море.
Оцінювалися конкурсні роботи за такими критеріями:

повнота розкриття теми;

інформаційна насиченість творів, компетентність автора;

стиль викладу;

як додатковий фактор - творчий підхід до оформлення робіт (дизайн,

використання фото, малюнків і т.д.).

Журі було з чого вибирати. Багато робіт виявилися дійсно талановитими. Переможцями стали найсильніші. На церемонію вручення нагород призери були запрошені з батьками. Спочатку їх привітали начальник ГУМВС Донецької області Роман Романов, організатори конкурсу - голова Донецького регіонального відділення УС МПА Лариса Родичева та голова обласної профспілки атестованих працівників ГУМВС Олександр Старовойтов. Переможцям були вручені грамоти та призи. А після офіційної частини в затишному кафе «Ірбіс» у парку ім. А.Щербакова учасників церемонії чекав солодкий стіл, розваги, веселий настрій.

 

За інформацією ДонРВ УС МПА.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2