Візит до Національного Адмінцентру

Днями Національний Адмінцентр  УС МПА відвідала з дружнім візитом член Національної секції МПА Великобританії Морин Пуль. Наша колега перебуває в Україні як експерт з питань безпеки під час виборного процесу.

З гостею відбулася змістовна розмова щодо питань, пов'язаних з внутрішньо секційною роботою. Нам цікаво було поспілкуватися з представником країни-родоначальниці Міжнародної поліцейської асоціації. Адже  наступного року ця чисельна громадська організація, яку у 1950-му році заснував поліцейський з Англії Артур Троуп, відмічатиме своє 65-річчя.

М. Пуль, яка, до речі, нещодавно входила до складу Міжнародної комісії МПА  з соціальних питань,  цікавилася особливо цією стороною діяльності нашої Секції.

ЇЇ було поінформовано щодо форм і методів роботи Секції у зв'язку з проведенням в Україні Антитерористичної операції, допомоги сім'ям загиблих, пораненим та евакуйованим зі Сходу. Ішлося і про інші напрямки діяльності УС МПА.

Гостя дізналася, що наприкінці місяцю Українська секція проводитиме свій черговий Національний конгрес і побажала його учасникам плідної роботи.

З української сторони у розмові взяли участь віце-президент Секції Олександр Зарубицький та генеральний секретар Віктор Овсянников.

Наступного дня після візиту ми отримали листа від Морин Пуль, в якому вона подякувала за теплий прийом і цікаву бесіду, а також запросила представників Української секції відвідати її країну.


Під час розмови

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2