Потсдамська конференція МПА.

2 - 7 вересня цього року у місті Потсдамі (Німеччина) проходила чергова 39-а Конференція  Міжнародної Виконавчої Ради МПА, у який   взяли участь делегати від 61-ої національної секції. Секції Туреччини, Вірменії та Лесото з різних причин не були представлені на Конференції.

Делегати форуму заслухали звіти міжнародного президента П'єра Мулена та міжнародного генерального секретаря Георгіоса Катсаропулоса, голів постійних комісій, міжнародного скарбника та міжнародних аудиторів. Було затверджено бюджет МПА на 2015 рік.

У рамках конференції було проведено позачерговий Конгрес, учасники якого розглянули та вирішили ряд ключових питань подальшого функціонування МПА. Зокрема, термін повноважень міжнародного президента та постійного виконавчого бюро збільшено з 3 до 4 років. Крім того, делегати прийняли рішення не обмежувати  перебування міжнародного президента на посаді будь-якими термінами. Конгрес також визначив та затвердив нову структуру Постійного виконавчого бюро МПА. Прийнято рішення перейменувати Постійне виконавче бюро (ПВБ)   у Міжнародне виконавче бюро (МВБ).

Позачерговий Конгрес прийняв рішення у подальшому не розмежовувати конференції МВР та всесвітні конгреси. Отже, всім засіданням МВР віднині надається статус Конгресу, а їхнім делегатам - можливість щорічно вносити пропозиції щодо вдосконалення діяльності МПА.  При цьому вибори керівних органів МПА будуть проходити один раз на 4 роки. Виходячи з цього, внесено зміни до переліку та найменування засідань МВР. Зокрема, наступний Конгрес 2015 року на Кіпрі буде проходити як 31-й, а чергове засідання МВР  2016 року у Новій Зеландії буде мати найменування "61-й Конгрес МПА".

Делегатів було поінформовано, що ПВБ заявлено захист емблеми МПА та на 10 років запатентовано відповідну торгову марку.

У зв’язку з рішенням попередньої Конференції про призупинення діяльності національної секції Габону та відсутність будь-яких кроків з її боку щодо активізації діяльності, делегатами прийнято рішення про виключення цієї секції з лав МПА.

Делегатами одноголосно прийнято рішення про прийом до складу МПА секцій Казахстану, Македонії та Чорногорії.

Отже, загальна кількість національних секції МПА досягла 66-ти.

На цьому 39-а Конференція  Міжнародної Виконавчої Ради  МПА завершила свою роботу.

Після Конференції для її учасників та інших гостей – членів МПА було проведено тиждень дружби – захоплююча подорож по Німеччині.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2