«Холодноярська республіка» для дітей.

Цього літа в селі Леськи, що на Черкащині, у мальовничому місці біля Дніпра розпочав роботу новостворений табір для відпочинку дітей під назвою «Холодноярська республіка».

Розповідає директор табору голова Черкаського відділення Української секції МПА Іван Мороз, який особисто доклав чимало зусиль для забезпечення функціонування нового закладу:

- Табір, який на початку прийняв 50 дітей, відкрито за ініціативою керівника асоціації «Група компаній «Добробуд» Дмитра Діденка та за рахунок цієї компанії. Будівельники освоїли занедбану колись територію і облаштували її для відпочинку та оздоровлення школярів. До їхніх послуг — три великі житлові корпуси, їдальня, медичний пункт, майданчики для ігор. У кімнатах — нові меблі. Нині територія табору — екологічно чиста зона, надійно огороджена і добре освітлена в нічний час. Табір забезпечено цілодобовою охороною та міжміським телефонним зв’язком.

 Діти харчуються п’ять разів на день. Меню різноманітне, в ньому корисні групи продуктів: багато овочів, фруктів, молочні та молочнокислі страви, м’ясо, риба, яйця. Усі харчі, які постачають у табір, ретельно контролюються.

Добре продумана програма виховних та культурних заходів сприяє всебічному розвиткові школярів. Щодня тут змагання, конкурси, вікторини, дискотеки, екскурсії.  День розпочинається рано, о сьомій тридцять, з обов’язкової зарядки. Увечері — розваги біля багаття. Багато уваги педагогічний персонал приділяє патріотичну вихованню дітей. Серед численних заходів воєнізовані ігри, змагання, спортивна підготовка.

До кінця серпня у таборі планується оздоровити ще сто дітей, зокрема і з сімей переселенців.

Кожна зміна  триває 21 день. Вартість путівки – 2100 грн.


Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2