На святі у болгарських друзів.

Делегація УС МПА у складі представників Києва, а також Одеського регіонального відділення взяла участь у святкуванні 20-ї річниці Болгарської секції Міжнародної Поліцейської Асоціації. Святкові заходи відбулися у популярному курортному місті Албена. У гості до болгарських друзів завітали також колеги з Румунії, Чехії, Ізраїлю, Кіпру на чолі з колишнім президентом МПА Майклом Одіссеосом, члени національних секцій ряду інших країн. Гостей тепло вітала президент Болгарської секції МПА Зінаїда Ганчева.

Програма свята була цікавою і різноманітною. Гості відвідали міжнародний  табір для відпочинку дітей працівників поліції, здійснили подорож до мису Каліакра, де віддали данину пам'яті знаменитому флотоводцю адміралу Ушакову – визволителю Криму, оглянули курортну зону узбережжя, в тому числі місто Варну.

На завершення заходів відбувся святковий вечір за участі всіх учасників у традиційному болгарському ресторані «Morski stan» (Морський табір) з фольклорними танцями, піснями на різних мовах, обміном сувенірами. Представники України вручили болгарським друзям відзнаки нашої секції.

 


Біля пам'ятника адміралу Ушакову.

Перед початком концерту у дитячому таборі.

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2