У Юридичному ліцеї - свято випускників.

Юридичний ліцей імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ – заклад особливий. Тут навчаються діти, батьки яких загинули або стали інвалідами при охороні громадського порядку та боротьбі зі злочинністю. Незважаючи на ці трагічні обставини в житті більшості ліцеїстів, вони сповнені щирого бажання і рішучості продовжити справу своїх батьків і зайняти гідне місце серед тих, хто забезпечує правопорядок у державі.

Ліцей, в якому навчається 120 юнаків та дівчат, забезпечує здобуття ними повної загальної середньої освіти, отримання поглибленої юридичної та посиленої фізичної підготовки, формує у них уміння і навички, необхідні для навчання у вищих навчальних закладах, перш за все, МВС України.

Сьогодні, в останній день весни у ліцеї панує піднесений настрій. Адже саме в цей день  відбуваються урочистості з нагоди чергового випуску та вручення дипломів тим, хто закінчив навчальний заклад.

У гості до ліцеїстів цього дня завітали їхні родичи та друзі – ті, хто вже не першій рік шефствує над навчальним закладом, допомагає йому. Серед них – президент Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, радник МВС України генерал внутрішньої служби України Андрій Василишин.

Андрій Володимирович тепло привітав випускників та викладачів ліцею, за традицією вручив їм пам’ятні подарунки, а керівнику навчального закладу полковнику міліції Володимиру Клачко - почесну відзнаку Секції за його великий внесок у справу виховання молодого покоління.

Після вручення дипломів була хвилююча клятва на вірність Вітчизні, чарівний вальс випускників та їхній останній марш-парад на плацу перед ліцеєм, який за два роки життя та навчання в ньому став рідним.


До випускників ліцею звертається генерал Василишин А.В.

Почесна відзнака УС МПА начальнику ліцею полковнику міліції Володимиру Клачко.

Нагородження випускників.

Фото на згадку.

Урочистий винос Прапора ліцею.

Серед почесних гостей.

Виконується Національний Гімн України.

Батьківське напуття.

Клятва на вірність Вітчизні.

Благословіння на добрі справи та щасливу долю.

Крокують дівчата.

Останній марш-парад перед рідним ліцеєм.

 

Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2