alexandr

alexandr

У Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулася презентація художньо-документальної книги «Захищати і допомагати», авторами якої є ветерани органів внутрішніх справ, члени Національної спілки журналістів України, члени МПА полковник міліції у відставці Михайло Березовський та  підполковник міліції у відставці Ігор Голинський.

Назване видання - третя спільна робота авторів. Раніше вийшли дві їхні книги - «Слідами дикого звіра» (2007 р.) та «Поїздка під дулом пістолета» (2015 р.).

Нова журналістська робота розповідає про розкриття прикарпатськими правоохоронцями – працівниками новоствореної поліції тяжких резонансних злочинів, надання громадянам допомоги в екстремальних ситуаціях, а також про найбільш важливі події в діяльності Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

За словами Михайла Березовського ця книга є продовженням літопису діяльності органів внутрішніх справ Прикарпаття, нелегкої роботи правоохоронців у боротьбі зі злочинністю, підтриманні правопорядку на теренах краю.

Ігор Голинський, у свою чергу, додав, що видання охоплює період від початку створення Національної поліції до сьогоднішніх днів. Автори намагалися показати процес становлення нової правоохоронної структури, подолання труднощів та перешкод на шляху її реформування.

Без сумніву, книга «Захищати і допомагати», яка є цікавою розповіддю  про копітку роботу на варті правопорядку, займе гідне місце в бібліотеці історії органів внутрішніх справ Івано-Франківської області.

Михайло Березовський, який багато років є головою Івано-Франківського обласного відділення Міжнародної поліцейської асоціації, також розповів присутнім про діяльність Української секції МПА, її регіонального підрозділу на Прикарпатті та запросив молодих правоохоронців до лав цієї організації.

Наприкінці спілкування автори побажали молодим колегам мирного неба над головою, успішної служби, вдячності від людей за їхню роботу і примноження тих славних традицій, які закладали десятки років їхні попередники.

Присутнім було цікаво

Керівництво схвально оцінює нову книгу

Грамота автору

Попереду - багато творчих планів

 

 

Воскресенье, 20 Май 2018 18:33

Наші знову с золотом!

13-17 травня в Лісабоні проходили Перші міжнародні поліцейські ігри МПА. На ігри своїх представників направили національні секції України, Бразилії, Португалії, Іспанії, Макао, Ізраїлю, Чехії, Туреччини, ОАЕ, Словаччини, Литви, Греції та інших країн - всього понад 20 делегацій.

На церемонії відкриття ігор були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол України в Португалії Інна Огнівець та віце-президент МПА Гал Шарон.

Змагання проводилися за категоріями: футзал, баскетбол, волейбол, біг, стрільба.

Команда Департаменту захисту економіки Національної поліції України (капітан – полковник поліції В. Забродський), яка виступала під прапором УС МПА, завоювала золоті медалі з футзалу, не програвши жодного матчу і обігравши в півфіналі збірну Литви 6: 3, а в фіналі - Португалії 6: 4.

Вітаємо наших хлопців із заслуженою перемогою!

Окрема вдячність – Євгену Говійко, який здійснив усю організаторську роботу щодо участі команди у змаганнях.

Під час урочистого відкриття Ігор

Дружнє фото з Послом України

Під прапорами країн-учасниць.

С золотими нагородами і настроєм переможців. Праворуч - віце-президент МПА Гал Шарон.

 

14 травня об’єднана делегація УС МПА і Міністерства оборони України, яка бере участь у ювілейному, 60-му Міжнародному військовому паломництві до французького міста Лурду, вирушила зі Львова. По дорозі учасники подорожі зробили зупинки у Празі і Нюрнбергу, а у середу прибули до Страсбурга – міста, яке має статус парламентської столиці Європи, оскільки є місцем засідань Ради Європи та Європарламенту. Члени делегації відвідали Палац Європи – штаб-квартиру Ради Європи, ознайомилися з умовами роботи цієї найстарішої міжурядової організації європейського континенту. Після огляду міста делегація вирушила до Парижу.

У залі засідань. Членам делегації розповідають про особливості роботи Ради Європи.

Фото біля килима - подарунка України Палацу Європи

 

У квітні цього року члени Харківського відділення УС МПА Валерій Дробязко і Сергій Малюк взяли участь у сходженні на найвищу трекінгову вершину світу - Мера Пік (6476 м), яка розташована в Непалі.

На висоті близько 5 тисяч метрів, недалеко від села Кхар,  членами експедиції був знайдений і врятований 25-річний спортсмен з Австралії, що втратив свідомість під час спуску.

19 квітня 2018 року Сергій Малюк розгорнув прапори України і УС МПА на вершині гори і встановив пам'ятний знак у вигляді льодоруба з прізвищами учасників сходження.

Під час відвідування Непалу гості з України мали дружні зустрічі з колегами, місцевими поліцейськими,  вручили їм сувеніри з символікою УС МПА.

У свою чергу українські спортсмени отримали сертифікат про підкорення вершини Мера Пік.

Гостей зустріли доброю посмішкою

Шлях до гори в'ється серед лісу з сосни і рододендрона по віддаленій і безлюдній долині

Незважаючи на технічну простоту маршруту велика висота вимагає високого рівня фізичної підготовки

Прапор Української секції МПА на вершині Мера Пік

Панорама з вершини Мера Пік одна з найбільш вражаючих в Гімалаях, оскільки з неї водночас можна побачити 5 піків 8-тисячників, в т. ч. Еверест.

Вручення сертифікату про сходження на вершину Мера Пік

На згадку з новими друзями

Вторник, 08 Май 2018 11:20

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо збірну футбольну команду Осередку Національної академії внутрішніх справ УС МПА «Kyiv Academy» (капітан команди Олег Приймак), яка щойно здобула впевнену перемогу на світовому поліцейському турнірі з міні-футболу у Іспанії (Пальма де Мальорка) та завоювала золоті медалі і Кубок турніру!
По поверненню наших спортсменів ми більш детально розповімо про цю визначну подію.

Четверг, 26 Апрель 2018 08:26

З ювілеєм, наш Президент!

24 квітня виповнилося 85 років Василишину Андрію Володимировичу, Президенту Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, першому Міністру внутрішніх справ незалежної України, нині - раднику МВС, генералу внутрішньої служби України - генералу армії.

На адресу Національного Адмінцентру надійшли численні дзвінки, телеграми, електронні повідомлення, в яких члени Секції тепло і сердечно вітають ювіляра, бажають йому міцного здоров'я і довгих років активного творчого життя.

Складно переоцінити внесок Василишина А.В. в розбудову нашої держави, становлення і розвиток її правоохоронної системи. Удосконалення ним структури та управління Міністерством внутрішніх справ, його регіональних підрозділів, що сприяло більш ефективній боротьбі зі злочинністю, особиста активна участь у законодавчому процесі в складний час для нашої країни, початок 90-х років, багато інших справ державного значення, пов’язаних з ним, безумовно, зробили А.В. Василишина авторитетним державним діячем.

На всіх етапах непростого шляху від слідчого до міністра, він формував в собі ті кращі якості керівника, які дозволяли йому завжди знаходити міцну опору і підтримку серед підлеглих, а набутий багатий досвід і знання ефективно використовувати для результативної роботи.

Сьогодні А.В. Василишин очолює Українську секцію однієї з найбільш впливових міжнародних громадських організацій – Міжнародної поліцейської асоціації. Разом з колегами він послідовно сприяє поглибленню дружніх відносин між поліцейськими всіх країн, зрештою – укріпленню миру на нашій планеті.

Отже, щиро бажаємо ювілярові міцного здоров’я і подальших успіхів у всіх його благородних справах.

Вторник, 24 Апрель 2018 13:24

Оголошується фотоконкурс-2018

Національний виконавчий комітет УС МПА прийняв рішення оголосити Фотоконкурс-2018.

Тематика конкурсу - сюжети з роботи української поліції, а також діяльність регіональних підрозділів Секції. Відповідно, підсумки підбиватимуться за двома зазначеними напрямками.

У конкурсі може брати участь будь-який член МПА або цілий колектив.

Журі буде приймати до розгляду не більше 5 робіт від одного учасника по кожному з названих напрямків.

Кращі роботи будуть представлені в окремому буклеті. В ході конкурсу вони будуть також розміщуватися у великому форматі на сайті Секції.

Фотороботи і їх автори, які будуть визнані переможцями конкурсу, зможуть взяти участь у міжнародному фотоконкурсі МПА.

Конкурсні роботи, які займуть 1, 2, і 3-е місця, будуть відзначені грошовими преміями.

На конкурс будуть прийматися якісні фотографії, зроблені виключно самостійно, з коротким описом сюжету по кожній з них.

Прохання надсилати роботи за адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , з поміткою "На конкурс", вказуючи при цьому дані автора: прізвище та ініціали, місце роботи, посаду, моб. телефон.

Журі буде приймати до розгляду роботи, що відправлені до 1 січня 2019 року, після чого підведе підсумки і оголосить переможців.

Бажаємо учасникам творчих успіхів!

Вторник, 17 Апрель 2018 10:26

Зустріч з поетом-піснярем

   

     Днями Івано-Франківське регіональне відділення УС МПА приймало дорогого гостя - заслуженого діяча мистецтв України відомого поета-пісняра Степана Галябарду. За сприяння голови відділення Михайла Березовського поет зустрівся зі студентами Івано-франківського медичного коледжу. Під час жвавої розмови прославлений метр української пісні та українського слова розповів майбутнім медикам про свій життєвий і творчий шлях. Його шанувальників дуже вразила розповідь про обставини створення таких відомих творів, як «Генерали» та «Пане полковнику», «Яворина», «На Україну повернусь», «Гілка калини». Поет закликав своїх слухачів берегти і виконувати українські пісні, бо в них — «гомін століть», бо, «поки пісня є, то ми ще люди».
    Загалом Степан Галябарда є автором трьох сотень віршів та пісень, які захоплюють серця українців. Його п’ять поетичних збірок стали відомими на всю країну та за її межами.
     Голова відділення М. Березовський, у свою чергу, розповів студентам про специфіку роботи місцевого осередку МПА, співпрацю з поліцією області та іноземними колегами. Студенти медики дізналися, що громадська поліцейська організація займається активною соціальною, культурною та громадсько-просвітницькою роботою. Регулярно допомагає школам-інтернатам, виступає співорганізатором наукових та мистецьких заходів.
     С. Галябарда та М. Березовський із задоволенням відповіли на чисельні запитання, що цікавили студентів.

                                           

                                    

            

 

 

Пятница, 13 Апрель 2018 17:47

Наші гості - італійські друзі

Кінець робочого тижня в Національному адмінцентрі ознаменувався теплою зустріччю з колегами з Італії.

Наші гості - Джанфранко Ламбарді, колишній карабінер, і Марчелло Таппа, чинний радник Міністерства оборони Італії. Обидва живуть в Турині і є членами місцевого відділення національної секції МПА.

В Україні бувають часто, особливо Марчелло, який бере участь в навчанні наших волонтерів навичкам надання першої медичної допомоги в бойовій обстановці. М. Таппа неодноразово бував в зоні АТО і може судити про те, що там відбувається, не за чужими розповідями.

Італійські друзі цікавилися ходом реформ, які здійснюються в нашій країні, особливо в поліції, багато розповідали про свою роботу. Особливе захоплення у них викликала наша столиця і люди, з якими їм довелося поспілкуватися. Скоро їх місія тут завершується, але, за їхніми словами, вони вже мріють про той час, коли повернуться сюди знову.

З української сторони в дружній бесіді брали участь віце-президент УС МПА Олександр Зарубицький, генеральний секретар Секції Віктор Овсянников, керівник Національного адмінцентру Юрій Кошець.

Гостям були вручені сувеніри та пам'ятні відзнаки Секції - "20 років УС МПА".

Для більш зручної та оперативної передачі інформаційних повідомлень щодо діяльності Секції, її виборних органів Національний адмінцентр відкрив офіційний аккаунт УС МПА у соціальній мережі "Твіттер". Його назва "IPA Ukraine", електронна адреса https://twitter.com/ipa_ua. Запрошуємо шановних колег та інших відвідувачів сайту до активного користування.

Страница 1 из 9
Написати нам

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

simpleForm2